Strona główna Aktualności Sponsorzy Organizatorzy Komitety Olimpiady Patronat Regulamin Koordynator Harmonogram Etap szkolny Etap wojewódzki Etap ogólnopolski Zasięg Olimpiady Zakres tematyczny Do pobrania

 

 

Etap ogólnopolski
 

Zapraszamy do galerii  fotograficznych:

11 maja 2012 - pierwszy dzień Olimpiady

12 maja 2012 - drugi dzień Olimpiady

 

piątek 18 maja 2012

FINALIŚCI ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO

OLIMPIADY "MYŚLI JANA PAWŁA II"

w kategorii gimnazjów:

  • Marek Auguściuk - Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Chełmie, woj. lubelskie

  • Katarzyna Bieszczad - Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Osiecznicy, woj. dolnośląskie

  • Katarzyna Daniewska - Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Chełmie, woj. lubelskie

  • Daria Dąbrowska - Społeczne Językowe Gimnazjum WSERO w Opolu, woj. opolskie

  • Karolina Filistyńska - Gimnazjum Samorządowe nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir w Bolesławcu, woj. dolnośląskie

  • Lidia Gancarz - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Paterku, woj. kujawsko-pomorskie

  • Anna Górzkowska - Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Żelechowie, woj. mazowieckie

  • Wioleta Gutowska - Gimnazjum w Radziłowie, woj. podlaskie

  • Monika Hanusko - Zespół Szkół Samorządowych w Starych Juchach, woj. warmińsko-mazurskie

  • Ksenia Hudaszek - Społeczne Językowe Gimnazjum WSERO w Opolu, woj. opolskie

  • Agnieszka  Jędrysik – Publiczne Gimnazjum nr 5 im A. Kamińskiego w Opolu, woj. opolskie

  • Anna Maria Kawałek - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie, woj. podkarpackie

  • Bartłomiej Kempe - Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu, woj. śląskie

  • Patrycja Klimaszewska - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Białej Piskiej, woj. warmińsko-mazurskie

  • Dominika Kłopotowska - Gimnazjum nr 2  w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, woj. podlaskie

  • Michał Król - Katolickie Gimnazjum Społeczne im. Jana Pawła II w Biskupcu, woj. warmińsko-mazurskie

  • Joanna Lewoc - Gimnazjum im. M. Konopnickiej w Suwałkach, woj. podlaskie

  • Andżelika Lis - Gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II w Zespole Szkół nr 5 w Żorach, woj. śląskie

  • Natalia Protasewicz - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchym Lesie, woj. wielkopolskie

  • Marcin Jerzy Radion - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie woj. podkarpackie

  • Klaudia Sala - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce, woj. podkarpackie

  • Piotr Stelmach - Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Osiecznicy, woj. dolnośląskie

  • Magdalena Szałajska - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchym Lesie, woj. wielkopolskie

  • Agnieszka Anna Ubysz - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Samsonowie, woj. świętokrzyskie

  • Joanna Wójcik - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lipowcu Kościelnym, woj. mazowieckie

  • Sebastian Kacper Wrona - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II w Samsonowie, woj. świętokrzyskie

  • Joanna Wróblewska - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lipowcu Kościelnym, woj. mazowieckie

  • Monika Zamożniewicz - Gimnazjum w Wojkowicach, woj. śląskie

  • Małgorzata Zielińska - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchym Lesie, woj. wielkopolskie

 w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

  • Marzena Brągiel - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1  w Raciborzu, woj. śląskie

  • Weronika Dettlaff - Zespół Szkół nr 1 we Władysławowie, woj. pomorskie

  • Katarzyna Gołębiewska - I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, woj. mazowieckie

  • Agata Herzyk - Technikum w Zespole Szkół Zawodowych w Skoczowie, woj. śląskie

  • Nina Jakubowska - II LO w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie, woj. warmińsko-mazurskie

  • Joanna Komsta - I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Lublinie, woj. lubelskie

  • Paulina Korab - I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w  Krośnie woj. podkarpackie

  • Martyna Kościelna - Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach, woj. dolnośląskie 

  • Jan Krakowski - III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni, woj. pomorskie

  • Mateusz Kucab - Zespół Szkół nr 1 im. J. Korczaka w Łańcucie, woj. podkarpackie

  • Damian Lewak - I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie, woj. lubelskie

  • Monika Machowska - Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu, woj. dolnośląskie

  • Monika Karolina Makowska - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie, woj. łódzkie

  • Mateusz Karol Moszyński - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie, woj. łódzkie

  • Anna Mudant - I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, woj. mazowieckie

  • Rafał Oleksiuk - Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Zespole Szkół w Siemiatyczach, woj. podlaskie

  • Sabina Przywara - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opolu, woj. opolskie

  • Jan Rabczuk - Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1  w Raciborzu, woj. śląskie

  • Piotr Andrzej Rybkiewicz - Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Biskupcu, woj. warmińsko-mazurskie

  • Magdalena Sadowska - I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w  Krośnie, woj. podkarpackie

  • Martyna Weronika Sikorska - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem, woj. podlaskie

  • Monika Skonieczna - Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu, woj. dolnośląskie

  • Eliza Sobocińska - III Liceum Ogólnokształcące im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni, woj. pomorskie

  • Joanna Stanik - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opolu, woj. opolskie

  • Joanna Surma - I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie, woj. lubelskie

  • Anna Sznajder - Zespół Szkół Zawodowych nr 1 im. Bojowników o Wolność i Demokrację w Strzelcach Opolskich, woj. opolskie

  • Monika Truszkowska - Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Kraszewskiego w Drohiczynie, woj. podlaskie

  • Michał Werder - LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Warszawie, woj. mazowieckie

  • Agata Wielogórska - I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze, woj. lubuskie

  • Joanna Wielogórska - I Liceum Ogólnokształcące im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze, woj. lubuskie

  • Monika Ziółkowska - II LO w Zespole Szkół nr 2 im. Jana Pawła II w Działdowie, woj. warmińsko-mazurskie

 

 

LAUREACI ETAPU OGÓLNOPOLSKIEGO

OLIMPIADY "MYŚLI JANA PAWŁA II"

 w kategorii gimnazjów:

1.          Anna Górzkowska - Publiczne Gimnazjum Powiatowe w Żelechowie, woj. mazowieckie, I miejsce

2.          Wioleta Gutowska - Gimnazjum w Radziłowie, woj. podlaskie, II miejsce

3.          Joanna Lewoc - Gimnazjum im. M. Konopnickiej w Suwałkach, woj. podlaskie, III miejsce

4.          Katarzyna Bieszczad - Gimnazjum w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Osiecznicy, woj. dolnośląskie

5.          Katarzyna Daniewska - Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Chełmie, woj. lubelskie

6.          Karolina Filistyńska - Gimnazjum Samorządowe nr 2 im. Polaków Zesłanych na Sybir w Bolesławcu, woj. dolnośląskie

7.          Anna Maria Kawałek - Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie, woj. podkarpackie

8.         Dominika Kłopotowska - Gimnazjum nr 2  w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach, woj.     podlaskie

9.          Klaudia Sala - Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce, woj. podkarpackie

10.      Joanna Wróblewska - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Lipowcu Kościelnym, woj. mazowieckie

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

1.          Paulina Korab - I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w  Krośnie, woj. podkarpackie,  I miejsce

2.          Joanna Surma - I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie, woj. lubelskie, II miejsce

3.          Anna Mudant - I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, woj. mazowieckie, III miejsce

4.          Mateusz Kucab - Zespół Szkół nr 1 im. J. Korczaka w Łańcucie, woj. podkarpackie

5.          Damian Lewak - I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie, woj. lubelskie

6.          Rafał Oleksiuk - Liceum Ogólnokształcące im. KEN w Zespole Szkół w Siemiatyczach, woj. podlaskie

7.          Magdalena Sadowska - I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w  Krośnie, woj. podkarpackie

8.          Martyna Weronika Sikorska - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem, woj. podlaskie

9.          Joanna Stanik - Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opolu, woj. opolskie

10.      Monika Truszkowska - Liceum Ogólnokształcące im. I. J. Kraszewskiego w Drohiczynie, woj. podlaskie

 

Wszystkim finalistom i laureatom serdecznie gratulujemy!

 

ul. Gen. Wł. Andersa 4; 17-300 Siemiatycze
 tel. 85 656 15 14 lub
85 655 67 71

fax. 85 655 67 71

olimpiada2012@andersa4siemiatycze.pl

www.olimpiada2012.andersa4siemiatycze.pl
www.andersa4siemiatycze.pl