Strona główna Aktualności Sponsorzy Organizatorzy Komitety Olimpiady Patronat Regulamin Koordynator Harmonogram Etap szkolny Etap wojewódzki Etap ogólnopolski Zasięg Olimpiady Zakres tematyczny Do pobrania

 

 

Etap szkolny

 Uczestnicy i laureaci etapu szkolnego:

Lp. Szkoła Liczba uczestników* Laureaci Województwo
1.

Gimnazjum Samorządowe nr 2 im.

Polaków Zesłanych na Sybir w Bolesławcu

34

Sylwia Wojdyło

Karolina Filistyńska

Sebastian Drabczyk

dolnośląskie

2.

I Liceum Ogólnokształcące im.

Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

19

Piotr Liszcz

Kamila Chrobot

Anna Gruszecka

3.

Gimnazjum w Zespole Szkół Integracyjnych

im. Jana Pawła II w Kłodzku

20

Agnieszka Nowak

Jakub Pyka

Adrian Trojan

4.

Gimnazjum w Zespole Szkół

im. Jana Pawła II w Osiecznicy

12

Katarzyna Bieszczad

Emilia Latusek

Piotr Stelmach

5.

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

w Polkowicach

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

39

Agnieszka Świątek

Magdalena Dzumyk

Paweł Więcław

6. Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach

12

Martyna Kościelna

Anna Potocka

7.

Liceum Ogólnokształcące nr XII

im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

14

Marcin Owczarek

Monika Machowska

Monika Skonieczna

8.

Gimnazjum 23 im. Wandy Rutkiewicz

we Wrocławiu

6

Maria Kuczmarz

Szymon Łukasiewicz

Zuzanna Raszczyk

9.

Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

16

Klaudia Zielińska

Jagoda Misztal

Katarzyna Nowak

kujawsko-pomorskie

10.

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Paterku

32

Olga Pietrykowska

Lidia Gancarz

Karolina Szypuła

11.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

18

Joanna Surma

Angelika Zimon

Damian Lewak

lubelskie

12. Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Chełmie

22  

Katarzyna Wójtowicz

Marek Auguściuk

Katarzyna Daniewska

13. 1 LO im. Stanisława Staszica w Lublinie

3

Anna Marzena Kot

Klaudia Agnieszka Antoniuk

Joanna Komsta

14.

Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II

w Lublinie

5

Dorota Skrobańska

Natalia Dejneka

15.

I Liceum Ogólnokształcące

im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

10

Danuta Kondarewicz

Joanna Wielogórska

Agata Wielogórska

lubuskie

16.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

w Kleszczowie

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

2  

Monika Makowska

Mateusz Moszyński

 łódzkie

17.

Zespół Szkół Ekonomicznych

im. Jana Pawła II w Gorlicach

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

6

 

Natalia Batko

Karolina Radzik

Lucyna Tchir

małopolskie

18.

Publiczne Gimnazjum  im. Jana Pawła II

w Żabnie

10

Aleksandra Hawełka

Dariusz Kapustka

Klaudia Lebica

19.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Dzierzążni

6

Katarzyna Tyc

Anna Jakubowska

Piotr Raczyński

mazowieckie

20.

Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Lipowcu Kościelnym

18

Joanna Wójcik
Joanna Wróblewska

Izabela Borkowska

21.

Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum nr 1

w Łosicach

28

Adrian Olizaruk
Anna Rumowska

Wioleta Kujko

22.

Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II

w Przysusze

66  

Anna Manowiecka

Monika Szymaniak

Anna Zagdańska

23.

Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum

im. Heleny Mniszek w Sabniach

6

Aleksandra Stpiczyńska

Anna Wróblewska

Ilona Ślepowrońska

24.

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

15

Aleksandra Baranowska

Żaneta Jasińska

25.

I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

w Sokołowie Podlaskim

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

43

Daria Kudelska

Monika Kobylińska

Jakub Jaczewski

26.

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

im. Henryka Sienkiewicza

w Sokołowie Podlaskim

5

Magda Mystkowska

Magdalena Samulak

Marta Kąkiel

27.

Gimnazjum nr 54

im. Adama Kazimierza ks. Czartoryskiego

w Warszawie

4

Magdalena Ziółek

Anna Alicja Ziemkiewicz

Piotr Tomasz Kotte

28.

LXIV LO

im. Stanisława Ignacego Witkiewicza

w Warszawie

2

Anna Aleksandra Maroszyńska

Michał Werder

29.

Technikum Spożywczo-Gastronomiczne

im. Jana Pawła II w Warszawie

10

Sylwia Wielądek

Karolina Sosińska

Jakub Łukasik

30.

Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych 

im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

21

Kinga Piotrowska

Karol Dobosz

Ewelina Kozioł

31.

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych 

im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

13

Monika Chądzyńska

Ewelina Skarżyńska

Monika Filipiak

32.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Adama Mickiewicza w Węgrowie

37

Anna Mudant

Katarzyna Gołębiewska

Karolina Kruk

33.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Woli Rębkowskiej

3

Filip Rychlik

Małgorzata Chodkiewicz

Agnieszka Gontarz

34.

Publiczne Gimnazjum Powiatowe

w Żelechowie

13

Anna Górzkowska

Norbert Dziubak

Kacper Król

35.

Publiczne Gimnazjum nr 3

im. Orląt Lwowskich w Brzegu

11

Małgorzata Chamot

Małgorzata Florczuk

Dawid Hanrahan

opolskie

36.

Publiczne Gimnazjum im.

Tadeusza Kościuszki w Kościerzycach

25

Aleksandra Wojciechowska

Elżbieta Łuczków

Aleksandra Nowak

37.

Publiczne Gimnazjum nr 5

im A. Kamińskiego w Opolu

4

Szczepan Watras

Agnieszka Jędrysik

Michał Grot

38.

Publiczne Gimnazjum nr 4

im. Jana Kochanowskiego w Opolu

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

10

Dominika Zygmunt

Bartosz Jan Ochenduszko

Natalia Anna Seifert

39.

Społeczne Językowe Gimnazjum WSERO

w Opolu

6

Daria Dąbrowska

Ksenia Hudaszek

Martyna Kubal

40.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V

w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia

Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opolu

13

Sabina Przywara

Joanna Stanik

Dominika Wieczorek

41.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II w

Opolu (Publiczne Liceum Ogólnokształcące

nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Marii Konopnickiej w Opolu)

1  

Pamela Sara Gnatowicz

42.

Zespół Szkół Zawodowych nr 1

im. Bojowników o Wolność i Demokrację

w Strzelcach Opolskich

35

Anna Sznajder

Grażyna Skrzydeł

Małgorzata Wójcik

43.

Zespół Szkół im. Gen. I. Prądzyńskiego w

Białobrzegach

5

Olga Suchocka

Jolanta Zarzecka

Weronika Frąckiewicz

podlaskie

44.

Gimnazjum  Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku

30

Magdalena Ptak

Magdalena Szoka

Agata Głowacka

45.

Katolickie Gimnazjum

im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

7

Natalia Wnorowska

Michał  Krutul

Kinga Wiszowata

46.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

4

Joanna Makicka

Klaudia Tur

Maciej Sawicki

47.

Publiczne Gimnazjum nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi im.

Sługi Bożego Jana Pawła II w Białymstoku

5

Dominika Staleńczyk

Magdalena Jabłonowska

Jesica Balińska

48.

Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO

w Białymstoku

7

Małgorzata Kapica

Karolina Mojsa

Martyna Kiluk

49.

I Liceum Ogólnokształcące im.

Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim

41

Tomasz Osmólski

Marta Osmólska

Marta Żurakowska

50.

II Liceum Ogólnokształcące z BJN

im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

13  

Marcin Januszewski

Łukasz Kownacki

Sebastian Żabiński

51.

Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Czarnej Białostockiej

10

Agnieszka Wilczewska

Paulina Kużbiel

Anita Piotrowska

52.

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drohiczynie

15

Diana Teresa Kazimierczuk

Sylwia Poniatowska

Michał Jagiełło

53.

Liceum Ogólnokształcące

im. I. J. Kraszewskiego w Drohiczynie

6

Magda Helena Boratyńska

Monika Truszkowska

Weronika Załuska

54.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Glinniku

7

Aneta Nieścior

Honorata Piekutowska

Ewelina Młodzianowska

55. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie

13

Jolanta Gadomska

Justyna Jakubowska

Gabriela Korzep

56.

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łomży

im. Jana Pawła II

9  

Paulina Śliwecka

Małgorzata Obrycka

Ewa Milewska

57. Gimnazjum w Radziłowie

4

Magdalena Drzazgowska

Wioleta Gutowska

Anna Grajewska

58.

Liceum Ogólnokształcące

im. Szymona Konarskiego w Sejnach

10

Wojciech Krzesicki

Sylwia Sokołowska

Diana Gałkowska

59.

Gimnazjum nr 2  w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

35

Magdalena Porowska

Dominika Kłopotowska

Jakub Sidorowicz

60.

Liceum Ogólnokształcące im. KEN

w Zespole Szkół w Siemiatyczach

7

Rafał Oleksiuk

Daria Baltaziuk

Weronika Łuszczewska

61. Gimnazjum Gminne w Siemiatyczach

10

Magda Łopuska

Adam Smorczewski

Maciej Telatycki

62.

Gimnazjum Publiczne nr 1

im. Ignacego Gilewskiego w Siemiatyczach

7

Przemysław Zaremba

Diana Piotrowska

Karolina Siekierko

63.

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

w Sokółce

11

Joanna Raczkowska

Gabriela Kowejsza

Aleksandra Zubrzycka

64.

Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

w Suwałkach

19

Marta Ołowniuk

Ewelina Guzewicz

Anna Obuchowska

65.

Gimnazjum im. M. Konopnickiej

w Suwałkach

6

Joanna Lewoc

Marta Falińska

Gabriela Kownacka

66.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Marii Konopnickiej w Suwałkach

5

Aneta Kalinowska

Aleksandra Węglicka

Joanna Falecka

67.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

w Płaskiej

5

Natalia Kozielska

Jan Antoni Milewski
Klaudia Citkowska

68.

Gimnazjum im. 2 Pułku Ułanów

Grochowskich w Przebrodzie

4

Natalia Moczulska

Anna Przekop

Martyna Ostrowska

69.

Gimnazjum im. Jana Klemensa Branickiego w Zespole Szkół i Przedszkole w Tykocinie

7

Anna Jaroszewska
Karolina Truskolaska

Weronika Krawczyk

70.

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika

w Wysokiem Mazowieckiem

2

Przemysław Adam Brzoska

Piotr Jemielita

71.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem

6

Martyna Weronika Sikorska

Magdalena Jeżak

Ewelina Szorc

72.

Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół

im. Jana Pawła II w Brzeźnicy

5

Tomasz Pęcak

Monika Wójcik

Hubert Gołębiewski

podkarpackie

73.

Publiczne Gimnazjum  im. Świętej Kingi

w Czudcu

55

Katarzyna Ziobro

Natalia Ziobro

Beata Modlisz

74. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce

4

Klaudia Sala

Ewa Kupiszewska

Karol Migut

75.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Mikołaja Kopernika w  Krośnie

9

Magdalena Sadowska

Natalia Janik

Paulina Korab

76.

Zespół Szkół nr 1 im. J. Korczaka

w Łańcucie

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

10

Mateusz Kucab

Barbara Markowicz

Faustyna Bujak

77.

Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół nr 3

w Nisku

24

Michał Zając

Wiktoria Fostacz

Piotr Butryn

78.

Gimnazjum nr 1 im. Papieża Jana Pawła II

 w Nowej Dębie

16

Anna Adamczyk

Sylwia Kupiec

Olga Zięba

79.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

Sióstr Prezentek w Rzeszowie

11

Anna Maria Kawałek

Katarzyna Zofia Makara

Marcin Jerzy Radion

80.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące

im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek

w Rzeszowie

7

Przemysław Józef Paśko

Patrycja Magdalena Bąk

Maria Weronika Kogut

81.

Publiczne Gimnazjum w Stobiernej

3

Aleksandra Sztogrin

Karolina Ślusarska

Ewa Drzał

82.

III Liceum Ogólnokształcące

im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

4  

Eliza Sobocińska

Marcin Muża

Jan Krakowski

 pomorskie

83.

Zespół Szkół nr 1 we Władysławowie

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

8

Weronika Dettlaff

Julia Milewczyk

Ewa Mientke

84.

Gimnazjum w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Raciborzu

17

Bartek Kempe

Kinga Hajduga

Paulina Unger

śląskie

85.

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1  w Raciborzu

24

Jan Rabczuk

Brygida Hanka

Marzena Brągiel

86. Zespół Szkół Zawodowych w Skoczowie, Technikum w Skoczowie

6

Agata Herzyk

Kamil Macura

Adrian Dadok

87.

Gimnazjum w Wojkowicach

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

12

Monika Zamożniewicz

Maria Cieśla

Magdalena Kotela

88.

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół

w Wojkowicach

9

Ewelina Błach

Katarzyna Sałek

Aneta Sorankowska

89.

Gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II

w Zespole Szkół nr 5 w Żorach

8

Aneta Stefańczak

Dominika Pawlas

Andżelika Lis

90.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Samsonowie

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

86

Daria Katanowska

Sebastian Wrona

Agnieszka Ubysz

świętokrzyskie

91.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Białej Piskiej 

15

Patrycja Klimaszewska

Maciej Wierzbicki

Aleksandra Dymowska

warmińsko-mazurskie

92.

Katolickie Gimnazjum Społeczne

im. Jana Pawła II w Biskupcu

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

36

Klaudia Szapiel

Daria Trojanowska

Michał  Król

93.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. Jana Pawła II w Biskupcu

5

Magdalena Małachowska

Karolina Didjurgeit

Piotr Rybkiewicz

94.

Zespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II

w Działdowie, II LO

47

Paulina Świniarska

Monika Ziółkowska

Nina Jakubowska

95. Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Elblągu

15

Laura Izabela Szulżycka

Krzysztof Kamil Stańczak

Weronika Kamińska

96. Gimnazjum nr 2 w Ełku

4

Paweł Sparzak

Martyna Mielcarek

Kamila Skutnik

97.

Zespół Szkół nr 1 im.

Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku

3

Karolina Rattu

Marek Szyłów

Karol Zdanewicz

98.

Zespół Szkół Samorządowych

(Liceum Ogólnokształcące) w Ełku

7

Aneta Bronakowska

Marta Kaczmarska

Paulina Popko

99.

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II

w Gołdapi

14

Patrycja Wojtanis

Ewa Fiedorowicz

Patryk Adam Stankiewicz

100.

Samorządowe Gimnazjum

przy Zespole Szkół w Grabowie

19

Alicja Dzienis

Marek Broniszewski

Mateusz Bućkun

101.

Publiczne Gimnazjum przy Zespole Szkół

nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu

21

Iga Delej

Iza Gulajska

Paweł Szulc

102.

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika

w Olecku

14

Magdalena Ampulska

Zuzannna Łabanowska

Agata Jasionowska

103.

III Liceum Ogólnokształcące

im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

3

Małgorzata Łysiak

Adrian Kołakowski

Kacper Solis

104.

Zespół Szkół Samorządowych w

Starych Juchach

4

Monika Hanusko

Ewelina Pajewska

Patrycja Fiedorczyk

105.

Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Suchym Lesie

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

Małgorzata Zielińska

Natalia Protasewicz

Magdalena Szałajska

 wielkopolskie

   

    *  kolor czarny - gimnazjum,  kolor niebieski - szkoła ponadpodstawowa

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom etapu szkolnego Ogólnopolskiej Olimpiady Myśli Jana Pawła II. Cieszy nas fakt, że tylu młodych ludzi zechciało przybliżyć życie Jana Pawła II i wartości zawarte w Jego nauczaniu.

Gratulujemy laureatom I etapu i zapraszamy wraz z opiekunami na etap wojewódzki, który odbędzie się 26 marca 2012 r. – początek godz. 10.00. Wykaz szkół gospodarzy tego etapu znajduje się w zakładce „Etap wojewódzki”.

Dziękujemy za pracę, życzliwość i zaangażowanie Dyrekcjom wszystkich szkół uczestniczących w Olimpiadzie, opiekunom oraz szkolnym komisjom konkursowym.

 

ul. Gen. Wł. Andersa 4; 17-300 Siemiatycze
 tel. 85 656 15 14 lub
85 655 67 71

fax. 85 655 67 71

olimpiada2012@andersa4siemiatycze.pl

www.olimpiada2012.andersa4siemiatycze.pl
www.andersa4siemiatycze.pl