Strona główna Aktualności Sponsorzy Organizatorzy Komitety Olimpiady Patronat Regulamin Koordynator Harmonogram Etap szkolny Etap wojewódzki Etap ogólnopolski Zasięg Olimpiady Zakres tematyczny Do pobrania

 

Zasięg olimpiady

 

 

    W  IV Edycji Olimpiady "Myśli Jana Pawła II" uczestniczą następujące szkoły:

Lp. Szkoła Opiekunowie Kontakt Województwo
1.

Gimnazjum Samorządowe nr 2 im.

Polaków Zesłanych na Sybir w Bolesławcu

Lilla Liszcz

tel./fax 75/732-30-76

gimnazjum2bc@o2.pl

dolnośląskie

2.

I Liceum Ogólnokształcące im.

Władysława Broniewskiego w Bolesławcu

Teresa Czarnecka

tel. 75/732-24-19; fax 75/732-31-93

lo@lo.boleslawiec.pl

3.

Gimnazjum w Zespole Szkół Integracyjnych

im. Jana Pawła II w Kłodzku

Magdalena Głośna-Łabędź

Barbara Wiatr

tel./fax 74/867-42-42

szkolainteg@poczta.onet.pl

4.

Gimnazjum w Zespole Szkół

im. Jana Pawła II w Osiecznicy

Elżbieta Sambor

tel.75/731-21-27

gimszkol@op.pl

5.

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

w Polkowicach

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

Karolina Iwanina

tel.76/845-69-43, 845-65-15
gim1@gim1.polkowice.pl

6. Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach

Jadwiga Berestecka

tel. 76/746-51-11; fax 76/746-51-80

zs@zs.polkowice.pl

j.berestecka@zs.polkowice.pl

7.

Liceum Ogólnokształcące nr XII

im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu

Agnieszka Dorota Kacała

tel./fax. 71/359-37-73

sekretariat@lo12.wroc.pl

8.

Gimnazjum 23 im. Wandy Rutkiewicz

we Wrocławiu

Ewa Adela Stawińska

tel. 71/360-53-81; fax 71/360-53-92

sekretariat@gimnazjum23.lap.pl

Ewa.stawinska@onet.pl

9.

Gimnazjum nr 23 w Bydgoszczy

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

Andrzej Pyszka

tel. 52/379-57-71

gimnr23@wp.pl

kujawsko-pomorskie

10.

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Paterku

Agnieszka Korzeniewska

tel. 52/386-08-94;

tel./fax  52/386-08-91

paterus@op.pl

11.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

s. Bernadetta Jarecka

tel. 82/565-38-85

liceum@1lo.chelm.pl

lubelskie

12. Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Chełmie

s. Mirosława Kuligowska  

tel./fax 82/565-11-94

dyrektorzso1chelm@op.pl

13. 1 LO im. Stanisława Staszica w Lublinie

s. Beata Zawiślak

tel. 81/441-14-60; fax 81/441-14-61

beata.usjk@gmail.com

14.

Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II

w Lublinie

Jadwiga Budzyńska

Joanna Kowalczyk

tel./fax 81/740-40-19

jbudzynska@zs5.lublin.pl

15.

I Liceum Ogólnokształcące

im. E. Dembowskiego w Zielonej Górze

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

Elżbieta Kozakiewicz

tel. 68/452-31-31

liceum@jedynka.zgora.pl

lubuskie

16.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

w Kleszczowie

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

Agnieszka Kukieła

tel. 44/731-65-60

zspkleszczow@zspkleszczow.pl

 łódzkie

17.

Zespół Szkół Ekonomicznych

im. Jana Pawła II w Gorlicach

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

Stanisława Baliszewska

ks. Ryszard Sowa

tel. 18/353-72-95

sekretariat@zse.gorlice.pl

małopolskie

18.

Publiczne Gimnazjum  im. Jana Pawła II

w Żabnie

ks. Dariusz Król

tel./fax 14/645-66-04
gimnazjumzabno@interia.pl
19.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Dzierzążni

Dorota Goszczyńska

tel. 23/661-59-05

gimnazjumdzierzaznia@op.pl

mazowieckie

20.

Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Lipowcu Kościelnym

ks. Leszek Smoliński

tel. 23/655-50-50
lecom1@poczta.onet.pl

21.

Zespół Szkół nr 1 Gimnazjum nr 1

w Łosicach

Joanna Olizaruk

tel. 83/357-34-24
gim1losice@poczta.onet.pl

22.

Zespół Szkół nr 1 im. Jana Pawła II

w Przysusze

Elżbieta Zamaria

tel./fax 48/675-25-70

zsp@przysucha.pl

23.

Zespół Szkół Publiczne Gimnazjum

im. Heleny Mniszek w Sabniach

Małgorzata Kruza

tel./fax  25/787-41-26

gmsabnie@poczta.onet.pl

24.

Liceum Ogólnokształcące

im. mjra Henryka Sucharskiego w Sierpcu

dr Ewa Jancewicz

tel.24/275-22-01; fax 24/275-22-72

losierpc@losierpc.edu.pl

losierpc@icenter.pl

25.

I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

w Sokołowie Podlaskim

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

s. Zofia Błońska

tel./fax 25/781-25-21

sekretariat@liceum.sokolowpodl.pl

26.

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące

im. Henryka Sienkiewicza

w Sokołowie Podlaskim

ks. Krzysztof Kostrzewa

tel. 25/781-76-10; fax 25/787-79-84

liceum@sdb.pl 

27.

Gimnazjum nr 54

im. Adama Kazimierza ks. Czartoryskiego

w Warszawie

Łukasz Bajer

tel. 22/633-24-04; fax 22/633-24-14

gimnazjum54@op.pl

28.

LXIV LO

im. Stanisława Ignacego Witkiewicza

w Warszawie

Łukasz Bajer

tel. 22/633-24-04; fax 22/633-24-14

liceum64@poczta.onet.pl

29.

Technikum Spożywczo-Gastronomiczne

im. Jana Pawła II w Warszawie

Katarzyna

Polewczak-Beznosik

tel./fax 22/610-35-88

zssgl@edu.um.warszawa.pl

30.

Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych 

im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

Krzysztofa Korczak

tel./fax 25/792-26-76

zspwegrow@wp.pl

31.

Liceum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych 

im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie

Krzysztofa Korczak

tel./fax 25/792-26-76

zspwegrow@wp.pl

32.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Adama Mickiewicza w Węgrowie

Joanna Kowalczyk

tel. 25/792-44-24

lo_weg@poczta.onet.pl

33.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Woli Rębkowskiej

Krystyna Błażejczyk

tel. 25/681-51-07

pgwolarebkowska@tlen.pl

34.

Publiczne Gimnazjum Powiatowe

w Żelechowie

s. Maria Głaz

tel. 25/754-10-34

lo_zelechow@poczta.onet.pl

sylwia_tomaszek@onet.eu

35.

Publiczne Gimnazjum nr 3

im. Orląt Lwowskich w Brzegu

Wioleta Maryanowska

tel./fax 77/404-59-25

pg3@brzeg.pl

opolskie

36.

Publiczne Gimnazjum im.

Tadeusza Kościuszki w Kościerzycach

Lech Chamot

tel. 77/412-68-28

gmkoscierzyce@wodip.opole.pl

37.

Publiczne Gimnazjum nr 5

im A. Kamińskiego w Opolu

ks. Jacek Olewicz

tel. 77/423-15-51; fax 77/454-21-35

sekpg5opole@gazeta.pl

38.

Publiczne Gimnazjum nr 4

im. Jana Kochanowskiego w Opolu

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

ks. Tomasz Cymbalista

tel./fax 77/454-35-09

g4@g4.opole.pl

39.

Społeczne Językowe Gimnazjum WSERO

w Opolu

dr Jolanta Koj

tel. 77/458-17-17

sjg1@poczta.onet.pl

40.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr V

w Zespole Szkół im. Prymasa Tysiąclecia

Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Opolu

Magdalena Kasperska

tel. 77/454-56-68, 77/454-27-51

sekretariat@zsprymas.opole.pl

41.

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II w

Opolu (Publiczne Liceum Ogólnokształcące

nr II z Oddziałami Dwujęzycznymi

im. Marii Konopnickiej w Opolu)

Marcin Wietrzniok

tel./fax 77/454-22-86, 402-18-87

sekretariat@lo2.opole.pl

42.

Zespół Szkół Zawodowych nr 1

im. Bojowników o Wolność i Demokrację

w Strzelcach Opolskich

dr Edyta Bem

tel. 77/461-27-01

zsz1@zsz1strzelce.pl

43.

Zespół Szkół im. Gen. I. Prądzyńskiego w

Białobrzegach

Barbara Zaskowska

tel. 87/644-92-25; fax 87/644-92-25

zszwbialobrzegach1@op.pl

podlaskie

44.

Gimnazjum  Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny w Białymstoku

s. Paula Andraka

tel. 85/732-19-84

sp.misjonarek@neostrada.pl

45.

Katolickie Gimnazjum

im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

s. Teresa Bajda

ks. Adam Kozikowski

tel. 85/743-57-20, 85/743-51-91;

fax 85/743-59-19

klo.bialystok@wp.pl

46.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. Matki Bożej Miłosierdzia w Białymstoku

s. Teresa Bajda

ks. Adam Kozikowski

tel. 85/743-57-20, 85/743-51-91;

fax 85/743-59-19

klo.bialystok@wp.pl

47.

Publiczne Gimnazjum nr 5

z Oddziałami Integracyjnymi im.

Sługi Bożego Jana Pawła II w Białymstoku

Beata Truchanowicz

tel. 85/746-55-05

pg5@pg5.csk.pl

48.

Społeczne Gimnazjum nr 3 BTO

w Białymstoku

Agnieszka Chudoń

tel./fax  85/654-36-42

sspnr3bto@wp.pl

49.

I Liceum Ogólnokształcące im.

Tadeusza Kościuszki w Bielsku Podlaskim

ks. Paweł Solka

tel./fax 85/833-26-73

1lo_bielsk_podlaski@wp.pl

50.

II Liceum Ogólnokształcące z BJN

im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim

s. Wioletta Boroń

tel./fax 85/730-66-90;

tel. 85/833-21-42

lozbjn@gmail.com

51.

Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Czarnej Białostockiej

Joanna Krutul

tel./fax 85/710-10- 07

czargim@poczta.onet.pl

52.

Gimnazjum im. Jana Pawła II w Drohiczynie

ks. Tomasz Szmurło

Barbara Kosińska

tel./fax 85-655-70-25

gim-drohiczyn@oswiata.org.pl

53.

Liceum Ogólnokształcące

im. I.J. Kraszewskiego w Drohiczynie

ks. Tomasz Szmurło

tel./fax 85-655-70-25

gim-drohiczyn@oswiata.org.pl

54.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Glinniku

Małgorzata Szpakowska

tel. 85/737-70-18

pg.glinnik@interia.pl

55. Gimnazjum im. Jana Pawła II w Kolnie

Agnieszka Zadroga

Agata Słapińska

tel./fax 86/278-13-42

gimaf@poczta.onet.pl

56.

Publiczne Gimnazjum nr 2 w Łomży

im. Jana Pawła II

Joanna Siwik  

tel. 86/473-59-43

pg2lomza@interia.pl

57. Gimnazjum w Radziłowie

Beata Ziemkiewicz

tel. 86/273-64-80
radzilow@interklasa.pl
58.

Liceum Ogólnokształcące

im. Szymona Konarskiego w Sejnach

Jolanta Franciszka Krzywicka

tel. 87/516-21-67; fax 87/516-20-18

zso.sejny@op.pl

59.

Gimnazjum nr 2  w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Siemiatyczach

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

Barbara Oleksiuk

 Agnieszka Olendzka

tel./fax 85/655-67-71
sekretariat@andersa4siemiatycze.pl

60. Zespół Szkół w Siemiatyczach

ks. Mirosław Połok

tel.85/655-25-62; fax 85/655-22-08

sek.lo@wp.pl

61. Gimnazjum Gminne w Siemiatyczach

ks. Mirosław Połok

tel.85/656-15-52

gmkos@poczta.onet.pl

62.

Gimnazjum Publiczne nr 1

im. Ignacego Gilewskiego w Siemiatyczach

s. Barbara Banaś

tel.85/655-26-75

gim1siem@wp.pl

63.

Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II

w Sokółce

Joanna Babik

tel. 85/711-35-79

gimnet@poczta.onet.pl

64.

Gimnazjum nr 6 im. Jana Pawła II

w Suwałkach

Renata Koncewicz

tel./fax 87/565-78-16
g6suwalki@gmail.com

65.

Gimnazjum im. M. Konopnickiej

w Suwałkach

ks. Janusz Haraburda

tel. 87/565-09-38

list@gmk1.pl

66.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Marii Konopnickiej w Suwałkach

Barbara Górowska 

tel./fax  87/566-56-26

lo1suw@poczta.onet.pl

67.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

w Płaskiej

Marta Romańczuk

Bogumiła Milewska

tel./fax 87/641-87-26
zsoplaska@op.pl

68.

Gimnazjum im. 2 Pułku Ułanów

Grochowskich w Przebrodzie

Paweł Mackiewicz

tel. 87/563-80-84

zsprzebrod@wp.pl

69.

Gimnazjum im. Jana Klemensa Branickiego w Zespole Szkół i Przedszkole w Tykocinie

Katarzyna Grzesiuk

tel./fax 85/718-70-70
zsip.tykocin@wp.pl
70.

Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika

w Wysokiem Mazowieckiem

Anna Jamiołkowska

tel/fax. 86/275-26-57

gimwm@op.pl

71.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem

Jacek Gierałtowski

tel. 86/275-22-35

sekretariat@jagiellonczyk.org.pl

72.

Publiczne Gimnazjum w Zespole Szkół

im. Jana Pawła II w Brzeźnicy

Sławomir Sulisz
s. Karoliana Maria Buksa

tel.14/681-52-63
szkola_bca@poczta.onet.pl

podkarpackie

73.

Publiczne Gimnazjum  im. Świętej Kingi

w Czudcu

Monika Siuta

Halina Potocka – Fornal

tel. 17-276-06-40

gimnazjumczudec@wp.pl

74. Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Jasionce

Renata Dziurgot

Małgorzata Techman

tel./fax 17/772-30-17

zs_jas@wist.com.pl

75.

I Liceum Ogólnokształcące

im. Mikołaja Kopernika w  Krośnie

ks. Waldemar Murdzek

tel. 13/432-04-17; fax 13/432-17-72

lo1@lo1.krosno.info.pl

76.

Zespół Szkół nr 1 im. J. Korczaka

w Łańcucie

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

s. Bożena Wilman

tel./fax 17/225-36-74

2lolancut@wp.pl

77.

Gimnazjum nr 3 w Zespole Szkół nr 3

w Nisku

Mirosław Szczęch

tel./fax 15/841-21-71

gim3nisko@op.pl

78.

Gimnazjum nr 1 im. Papieża Jana Pawła II

 w Nowej Dębie

ks. Grzegorz Wołoszyn

tel.15/846-20-52

nowadeba@poczta.onet.pl

79.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

Sióstr Prezentek w Rzeszowie

Monika Dulińska

tel. 17/853-64-42

prezentek@szkola.opoka.org.pl

80.

Publiczne Liceum Ogólnokształcące

im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek

w Rzeszowie

Paweł Majewski

tel. 17/853-64-42

prezentek@szkola.opoka.org.pl

81.

Publiczne Gimnazjum w Stobiernej

Edyta Tuszyńska

tel./fax 14/681-74-23

stobierna38@wp.pl

82.

III Liceum Ogólnokształcące

im. Marynarki Wojennej RP w Gdyni

Dorota Dźwig

tel./fax 58/622-18-33

sekretariat@lo3.gdynia.pl

 pomorskie

83.

Zespół Szkół nr 1 we Władysławowie

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

ks. Łukasz Kuczyński

tel./fax 58/674-04-41

zs1@wladek.info

84.

Gimnazjum

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 

w Raciborzu

ks. Daniel Kasprzak

tel. 32/415-44-52
lo1@raciborz.com.pl

śląskie

85.

Liceum

w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 

w Raciborzu

ks. Daniel Kasprzak

tel. 32/415-44-52
lo1@raciborz.com.pl
86. Zespół Szkół Zawodowych w Skoczowie, Technikum w Skoczowie

ks. Marek Kulig

tel. 33/479-22- 25

bajerki@bajerki.ox.pl

87.

Gimnazjum w Wojkowicach

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

Justyna Pitas

tel. 32/769-51-08

gimnazjum@wojkowice.pl

88.

Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół

w Wojkowicach

Justyna Pitas

tel. 32/769-57-62

lowojkowice@o2.pl

89.

Gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II

w Zespole Szkół nr 5 w Żorach

Katarzyna Mroczek

tel. 32/435-87-35

gimnazjum5@poczta.onet.pl

90.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Samsonowie

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

Janina Salwa

tel./fax  41/300-34-07

informatyka10@poczta.onet.pl

świętokrzyskie

91.

Publiczne Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Białej Piskiej 

Adam Jakacki

tel./fax 87/423-99-45
szkola@gimbialla.biz

warmińsko-mazurskie

92.

Katolickie Gimnazjum Społeczne

im. Jana Pawła II w Biskupcu

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

Agnieszka Kamińska

tel. 89/715-50-50

kgs_bc@wp.pl

93.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące

im. Jana Pawła II w Biskupcu

Paweł Weraksa

tel. 89/715-50-50

kgs_bc@wp.pl

94.

Zespół Szkół nr 2 im. Jana Pawła II

w Działdowie

ks. Paweł Figurski

tel. 23/697-33-33; fax 23/697-72-03

zs2dzialdowo@wp.pl

95. Gimnazjum nr 2 im. Sybiraków w Elblągu

Joanna Truchan

tel./fax 55/234-10-57

gm2el@o2.pl

tadeusztruchan@wp.pl

96. Gimnazjum nr 2 w Ełku

ks. Zbigniew Chmielewski

tel./fax 87/621-60-45

g2@elk.edu.pl

97.

Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego

w Ełku

Jolanta Opaluch

tel. 87/621-69-92; fax 87/621-69-91

zs1@zs1.elk.pl

98.

Zespół Szkół Samorządowych

(Liceum Ogólnokształcące) w Ełku

ks. Sławomir Kudrawiec

Teresa Cywka

tel. 87/615-47-50; fax 87/615-47-61

zss@elk.edu.pl

99.

Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II

w Gołdapi

Grażyna Zaręba

tel. 87/615-06-99; fax. 87/615-10-82

logoldap@poczta.onet.pl

100.

Samorządowe Gimnazjum

przy Zespole Szkół w Grabowie

Regina Zielińska

tel. 87/615-66-35

zsgrabowo@poczta.fm

101.

Publiczne Gimnazjum przy Zespole Szkół

nr 2 im. Jana Pawła II w Narzymiu

ks. Paweł Figurski

tel. 23/654-15-28

zsnarzym@wp.pl

102.

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika

w Olecku

s. Amabilis Maria Wnuk

tel. 87/520-20-86

gim2@olecko.edu.pl

103.

III Liceum Ogólnokształcące

im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie

Elżbieta Andrasz

tel. 89/526-44-22

lo3@lo3.olsztyn.pl

104.

Zespół Szkół Samorządowych w

Starych Juchach

Jolanta Popławska

tel. 87/619-90-26

zssstarejuchy@neostrada.pl

105.

Gimnazjum im. Jana Pawła II

w Suchym Lesie

(gospodarz etapu wojewódzkiego)

s. Anna Tarnowska

tel. 61/811-71-62

gimnazjum@suchy-las.com

 wielkopolskie

 

ul. Gen. Wł. Andersa 4; 17-300 Siemiatycze
 tel. 85 656 15 14 lub
85 655 67 71

fax. 85 655 67 71

olimpiada2012@andersa4siemiatycze.pl

www.olimpiada2012.andersa4siemiatycze.pl
www.andersa4siemiatycze.pl